Eco-toerisme: onze eigen compost!

Eco-toerisme, een term die je steeds vaker voorbij ziet komen. Casa Rural Can Elisa Tarbena probeert zo duurzaam mogelijk te ondernemen. Afval scheiden is daar vanzelfsprekend een onderdeel van.

Sinds kort zijn we gestart met het maken van onze eigen compost. Hoe mooi is het dat we onze groente-, fruit- en tuinafval op een nuttige en milieuvriendelijke manier kunnen hergebruiken. Compost verbetert de bodemstructuur en het bodemleven. Bovendien verrijkt het de grond met voedingsstoffen.

Naast het scheiden van ons afval (plastic, papier, glas) was er in onze gemeente nog geen mogelijkheid voor het scheiden van gft-afval. Daar is nu verandering in gekomen, vanuit onze gemeente is het proefproject composteren begonnen. Can Elisa doet mee aan dit project.

Zo kunnen we er met zijn allen voor zorgen dat we meer afval kunnen scheiden en er minder restafval overblijft.

Helpen jullie ons met het maken van compost tijdens jullie bezoek aan Can Elisa?

Natuurlijk zijn alle tips over compost welkom!

Saludos,

Hasta pronto
Jasper y